Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 13-09-2019 14:30
Data modyfikacji: 07-10-2019 14:18

Promocja na ekspresy w RTV Euro AGD

RTV Euro AGD ma wrześniowe promocje na ekspresy ciśnieniowe. Wśród nich znajdziecie maszyny renomowanych producentów takich jak Nivona, Krups, Siemens czy DeLonghi. Oprócz tego są tu też mniej popularni producenci i produkty z różnych półek cenowych.


Będziesz mógł kupić ekspres nawet o 700 złotych taniej. To jednak zależy od produktu i od jego ceny. Niektóre sprzęty przeceniono do 16 września, a inne do 30 - jeżeli chcesz więc wiedzieć, w jakim przypadku musisz się spieszyć i które urządzenia objęto najkorzystniejszą promocją, przygotowaliśmy dla ciebie listę.

Jakie ekspresy ciśnieniowe są w promocji?

Wśród urządzeń pojawiają się automatyczne, kolbowe i kapsułkowe. Urządzenia takie jak Krups XP3208 pozwolą ci na szybką i ciekawą mieszankę kawową bez odmierzania składników i mieszania przypraw - wystarczy kapsułka. Na dodatek ten konkretny model oferuje system do spieniania mleka, posłuży więc też do latte i cappuccino. W jego przypadku warto się jednak spieszyć - kosztuje 160 złotych mniej, a promocja trwa tylko do 16 września.

Innym wartym uwagi sprzętem jest Nivona 756. To ekspres automatyczny z wbudowanym młynkiem i dyszą spieniającą. Producent wyposażył go też w system Aroma Balance wydobywający różne warianty smakowe podczas parzenia ziaren. Maszyna jest też zdolna do połączenia się z telefonem. Dzięki temu będziesz mógł precyzyjnie ustawić proporcje mleka i gorącej wody, a także sprawdzić stan urządzenia. To opcja, którą ma coraz więcej ekspresów. Ten konkretny model przeceniono o 300 złotych.

Ciekawą propozycją jest też kolbowy Gaggia Classic RI9403/11. Przeceniony o 260 złotych, jest teraz do zgarnięcia za 1000 złotych. Ten model jest intuicyjny - wyposażono go w spieniacz do mleko i dwa filtry pozwalające na korzystanie z kawy mielonej i gotowej w kapsułkach ESE. Spore ciśnienie 15 barów zagwarantuje świetny smak espresso, a elektrozawór je uwolni, pozwalając zużytej kawie wyschnąć i ułatwiając czyszczenie urządzenia. Tu również trzeba dokonać zakupu przed 16 września.

Nie zabrakło sprzętu DeLonghi. Model Primadonna S Evo ECAM 510.55.M to duży, porządny i drogi ekspres automatyczny. Teraz w cenie niższej o 200 złotych. Oferuje wysokie ciśnienie (19 barów), system LatteCrema z regulacją emisji pary i 13 stopni regulacji młynka. Dodatkowo producent dorzuca czytelny wyświetlacz LCD, a dla osób, które preferują zdalne sterowanie, również aplikację na telefon.

Urządzeń objętych promocją jest znacznie więcej. Jeżeli więc nie przekonuje cię żadne z wybranych - dowiedz się, jak wybrać ekspres do kawy i przejrzyj listę wszystkich modeli na stronie sklepu.

Źródło: Rtv Euro AGD


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem