Niebezpieczny ekspres z Lidla - Zwróć go i otrzymaj zwrot pieniędzy!

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 01-10-2019 16:46
Data modyfikacji: 07-10-2019 14:18

Niebezpieczny ekspres z Lidla - Zwróć go i otrzymaj zwrot pieniędzy!

Uwaga na niebezpieczny ekspres z Lidla. Firma niedawno poinformowała, że jedno z urządzeń, które sprzedawała od maja 2019 roku w różnych sklepach w całej Polsce, jest wadliwe. Może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia użytkowników.


Ekspres Silvercrest SEMS 1100 A1 w niektórych przypadkach może być niebezpieczny. Pojedyncze produkty są wadliwe. Jak wskazuje firma Kompernaß Handelsgesellschaft mbH odpowiedzialna za sprzęty tej marki, nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia porażenia prądem elektrycznym ze względu na błąd w procesie produkcyjnym.

Kogo to dotyczy? Osób, które zakupiły ten model w Lidlu po 16.05.2019. Żeby doprecyzować, które wersje produktu mogą być wadliwe, firma dodaje, że uszkodzone urządzenia mają na tabliczce znamionowej numer IAN 313486. Ta występuje na spodzie maszyny, jak to w przypadku większości ekspresów bywa.

wadliwy ekspres z Lidla

Producent gwarantuje, że każdy produkt o tym numerze można zwrócić do dowolnego sklepu sieci Lidl. Na dodatek nawet bez okazania paragonu. Oczywiście przy zwrocie, cały koszt zakupu urządzenia jest refundowany. Urządzenie zakupione przez internet można odesłać bezpłatnie kontaktując się wcześniej z Lidlem internetowo lub telefonicznie pod numerem 800 012 071. Błędy produkcyjne nie dotyczą innych modeli brandowanych marką Silvercrest, ani pozostałych sprzętów produkowanych przez firmę Kompernaß Handelsgesellschaft mbH, 

Jeżeli kupiłeś ten model i już zacząłeś się zastanawiać nad nabyciem nowego - sprawdź nasze poradniki produktowe. Z nich dowiesz się, jak wybrać ekspres do kawy, który spełni wszystkie twoje oczekiwania i zaparzy ci co rano świeżą, smaczną kawę.

Zobacz też:

Źródło: lidl.pl, kompernass.com.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem