Opinie: 0 ; Głosów: 0
SKU: EBC65X
Electrolux EBC65X to solidnie wykonany, a przede wszystkim efektywnie pracujący ekspres do kawy, dzięki któremu zaczniesz każdy dzień od pysznej i aromatycznej kawy. EBC65X to typ tego modelu. Czy jest tu tak popularna funkcja spieniania mleka: dysza spieniająca. Ciśnienie osiąga w barach wartość wynoszącą 15 barów, dzięki czemu sprzęt szybko przygotuje najróżniejsze rodzaje kawy.
Electrolux EBC65X

Najważniejsze cechy ekspresu

  • Typ ekspresu automatyczny
  • Spieniacz do mleka dysza spieniająca
  • Ciśnienie [bar] 15 barów

Opis Electrolux EBC65X


Electrolux EBC65X to popularny ekspres do kawy, który zachęca dobrym stosunkiem ceny do możliwości i specyfikacji. Ekspres należy do następującego rodzaju: EBC65X. Moc, którą podaje się w watach, wynosi dokładnie 1350 W. Dla fanów kawy z pianką istotną informacją będzie ta, czy sprzęt oferuje spieniacz mleka: dysza spieniająca.

Electrolux EBC65X

Electrolux EBC65X sprawność pracy

Podstawą takiego sprzętu jest szybkie i sprawne działanie, czyli po prostu robienie kawy, więc sprawdźmy wspólnie parametry ekspresu Electrolux EBC65X, które za to odpowiadają. Zależnie od rodzaju kawy duże znaczenie może mieć ciśnienie podawane w barach, więc zobaczmy, ile barów zapewnia ten ekspres: 15 barów.

Electrolux EBC65X

Electrolux EBC65X budowa

Konstrukcja i wszystkie cechy oraz parametry z nią związane mają duże znaczenie, więc sprawdźmy pod tym kątem ekspres Electrolux EBC65X. Ogólna kolorystyka: czarny. Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 litra. Pojemność zbiornika na kawę: 200 g g.

Electrolux EBC65X

Electrolux EBC65X funkcjonalność

Electrolux EBC65X jest urządzeniem nowoczesnym, więc i w zakresie funkcji czy opcji regulacji jest kilka rzeczy do omówienia. Niezależnie od rodzaju sprzętu, wiele osób interesuje się zawsze funkcją spieniania mleka, a czy ten sprzęt ją oferuje: dysza spieniająca. Możliwość regulacji intensywności kawy: tak. Zintegrowany młynek do kawy: nie.

Electrolux EBC65X pozostałe informacje

Electrolux EBC65X to zaawansowany technologicznie sprzęt, więc warto poznać jeszcze kilka parametrów. EBC65X jest kodem producenta.

Specyfikacja ekspresu Electrolux EBC65X


FUNKCJE
Dodatkowe funkcjefunkcja MultiCup, ostrzeżenie o niskim poziomie kawy lub wody w pojemniku, podświetlany wylot kawy, spienianie mleka - Cappuccinatore, sterowanie dotykowe, wskaźnik napełnienia pojemnika na fusy, wyjmowany pojemnik na mleko, wyjmowany pojemnik na wodę
Pojemność zbiornika na wodę1,8 litra
INFORMACJE PODSTAWOWE
Kod_producentaEBC65X
FUNKCJE
Regulacja ilości kawytak
Podgrzewana płytanie
Młynek do kawynie
Regulacja intynsywności kawytak
Pojemność zbiornika na kawę200 g g
TECHNICZNE
Moc [W]1350 W
INFORMACJE PODSTAWOWE
Kolorczarny
Typ ekspresuautomatyczny
TECHNICZNE
Ciśnienie [bar]15 barów
FUNKCJE
Spieniacz do mlekadysza spieniająca
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ EBC65X
ProducentElectrolux
Ean7332543660803
PARZENIE
Stosowane kawymielona
TECHNICZNE
Gwarancja24 miesiące

Opinie o Electrolux EBC65X


ELECTROLUX EBA 63810X

ELECTROLUX EBA 63810X

Opinie: 0 ; Głosów: 1
Wbudowany młynek do kawy True

ELECTROLUX EEA 260

ELECTROLUX EEA 260

Opinie: 0 ; Głosów: 1
Wbudowany młynek do kawy False

ELECTROLUX EEA 250

ELECTROLUX EEA 250

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Wbudowany młynek do kawy False

AEG ELECTROLUX EEA 110

AEG ELECTROLUX EEA 110

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Wbudowany młynek do kawy False

DeLonghi ESAM 3500

DeLonghi ESAM 3500

Opinie: 0 ; Głosów: 2
Wbudowany młynek do kawy TAK

DeLonghi ESAM 5400

DeLonghi ESAM 5400

Opinie: 0 ; Głosów: 0
DeLonghi ESAM 5400 to solidnie wykonany, a przede wszystkim efektywnie pracujący ekspres do kawy, dzięki któremu zaczniesz każdy dzień od pysznej i aromatycznej kawy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem