Opinie: 0 ; Głosów: 0
SKU: EBC65X
Electrolux EBC65X to solidnie wykonany, a przede wszystkim efektywnie pracujący ekspres do kawy, dzięki któremu zaczniesz każdy dzień od pysznej i aromatycznej kawy. EBC65X to typ tego modelu. Czy jest tu tak popularna funkcja spieniania mleka: dysza spieniająca. Ciśnienie osiąga w barach wartość wynoszącą 15 barów, dzięki czemu sprzęt szybko przygotuje najróżniejsze rodzaje kawy.
Electrolux EBC65X

Najważniejsze cechy ekspresu

  • Typ ekspresu automatyczny
  • Spieniacz do mleka dysza spieniająca
  • Moc [W] 1350 W

Opis Electrolux EBC65X


Electrolux EBC65X to popularny ekspres do kawy, który zachęca dobrym stosunkiem ceny do możliwości i specyfikacji. Ekspres należy do następującego rodzaju: EBC65X. Moc, którą podaje się w watach, wynosi dokładnie 1350 W. Dla fanów kawy z pianką istotną informacją będzie ta, czy sprzęt oferuje spieniacz mleka: dysza spieniająca.

Electrolux EBC65X

Electrolux EBC65X sprawność pracy

Podstawą takiego sprzętu jest szybkie i sprawne działanie, czyli po prostu robienie kawy, więc sprawdźmy wspólnie parametry ekspresu Electrolux EBC65X, które za to odpowiadają. Zależnie od rodzaju kawy duże znaczenie może mieć ciśnienie podawane w barach, więc zobaczmy, ile barów zapewnia ten ekspres: 15 barów.

Electrolux EBC65X

Electrolux EBC65X budowa

Konstrukcja i wszystkie cechy oraz parametry z nią związane mają duże znaczenie, więc sprawdźmy pod tym kątem ekspres Electrolux EBC65X. Ogólna kolorystyka: czarny. Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 litra. Pojemność zbiornika na kawę: 200 g g.

Electrolux EBC65X

Electrolux EBC65X funkcjonalność

Electrolux EBC65X jest urządzeniem nowoczesnym, więc i w zakresie funkcji czy opcji regulacji jest kilka rzeczy do omówienia. Niezależnie od rodzaju sprzętu, wiele osób interesuje się zawsze funkcją spieniania mleka, a czy ten sprzęt ją oferuje: dysza spieniająca. Możliwość regulacji intensywności kawy: tak. Zintegrowany młynek do kawy: nie.

Electrolux EBC65X pozostałe informacje

Electrolux EBC65X to zaawansowany technologicznie sprzęt, więc warto poznać jeszcze kilka parametrów. EBC65X jest kodem producenta.

Specyfikacja ekspresu Electrolux EBC65X


INFORMACJE PODSTAWOWE
Kolorczarny
Typ ekspresuautomatyczny
TECHNICZNE
Ciśnienie [bar]15 barów
FUNKCJE
Spieniacz do mlekadysza spieniająca
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ EBC65X
ProducentElectrolux
Ean7332543660803
PARZENIE
Stosowane kawymielona
TECHNICZNE
Gwarancja24 miesiące
FUNKCJE
Dodatkowe funkcjefunkcja MultiCup, ostrzeżenie o niskim poziomie kawy lub wody w pojemniku, podświetlany wylot kawy, spienianie mleka - Cappuccinatore, sterowanie dotykowe, wskaźnik napełnienia pojemnika na fusy, wyjmowany pojemnik na mleko, wyjmowany pojemnik na wodę
Pojemność zbiornika na wodę1,8 litra
INFORMACJE PODSTAWOWE
Kod_producentaEBC65X
FUNKCJE
Regulacja ilości kawytak
Podgrzewana płytanie
Młynek do kawynie
Regulacja intynsywności kawytak
Pojemność zbiornika na kawę200 g g
TECHNICZNE
Moc [W]1350 W

Opinie o Electrolux EBC65X


ELECTROLUX EBA 63810X

ELECTROLUX EBA 63810X

Opinie: 0 ; Głosów: 1
Wbudowany młynek do kawy True

ELECTROLUX EEA 260

ELECTROLUX EEA 260

Opinie: 0 ; Głosów: 1
Wbudowany młynek do kawy False

ELECTROLUX EEA 250

ELECTROLUX EEA 250

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Wbudowany młynek do kawy False

AEG ELECTROLUX EEA 110

AEG ELECTROLUX EEA 110

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Wbudowany młynek do kawy False

DeLonghi ESAM 3500

DeLonghi ESAM 3500

Opinie: 0 ; Głosów: 2
Wbudowany młynek do kawy TAK

DeLonghi ESAM 5400

DeLonghi ESAM 5400

Opinie: 0 ; Głosów: 0
DeLonghi ESAM 5400 to solidnie wykonany, a przede wszystkim efektywnie pracujący ekspres do kawy, dzięki któremu zaczniesz każdy dzień od pysznej i aromatycznej kawy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem