Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Data publikacji: 16-07-2019 05:09
Data modyfikacji: 08-10-2019 11:45

Witaj na portalu Niezawodne-ekspresy.pl!

Jeżeli jesteś kawoszem i nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy i dobrego ekspresu, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Prowadzimy bazę produktową ekspresów i tworzymy na ich temat serię poradników oraz zestawień. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszej pracy i redakcji.

Kim jesteśmy?

Naszą redakcję tworzą osoby uwielbiające kawę i różnego rodzaju ekspresy do jej przygotowywania. Są to jednocześnie redaktorzy zaprawieni w bojach, jeżeli chodzi o pisanie i ocenianie produktów z różnych kategorii małego AGD do kuchni. Dlatego też możesz nam zaufać, bo tworzymy unikalne i wartościowe treści.

W skład naszej redakcji wchodzą następujące osoby:

Wszystkie treści są subiektywne, opierają się na wiedzy i doświadczeniu redaktorów. Nie są sponsorowane, bo nie promujemy konkretnych produktów w ramach umów z producentami. Nie jesteśmy też sklepem, który za wszelką cenę chce sprzedać swój asortyment, gdyż nie prowadzimy sprzedaży. Razem tworzymy niezależny portal, który na pierwszym miejscu stawia czytelnika.

Dzięki temu masz pewność, że nie czytasz ulotki czy reklamy, a treść, która została starannie, rzetelnie i bezstronnie przygotowana.

Co u nas znajdziesz?

Nie zasypujemy czytelników setką zbędnych podstron. Nasz portal ma prostą i jasną strukturę. Co na nim można znaleźć? Spójrz:

  • Baza produktowa ekspresów do kawy - listing zarówno najnowszych ekspresów do kawy, jak i modeli, które są znane od dłuższego czasu i wciąż dostępne w sklepach. Na kartach produktowych znajdziesz m.in. opis, zdjęcia, pełną specyfikację czy opinie o produkcie. Możesz go nawet sam ocenić lub zrecenzować w sekcji komentarzy.
  • Poradniki dotyczące ekspresów do kawy - artykuły oraz rankingi, które mają jednoznacznie odpowiadać na wiele pytań. Skupiamy się przede wszystkim na poradnikach zakupowych, ale też treściach, które przydadzą się już po zakupie, czyli dotyczących chociażby prawidłowej konserwacji urządzenia.
  • Aktualności ze świata ekspresów do kawy - najnowsze i najciekawsze newsy związane z ekspresami do kawy, innowacyjnymi funkcjami czy zapowiedziami. Odwiedzając tę sekcję, zawsze będziesz na bieżąco.

Pod każdym materiałem możesz się wypowiedzieć za sprawą sekcji komentarzy. Na stronie działa też okienko z wyszukiwarką konkretnych modeli ekspresów do kawy.

Na czym zarabiamy?

Być może opis naszej działalności brzmi dla Ciebie zbyt dobrze i zastanawiasz się, na czym zarabiamy. Nie zajmujemy się przecież sprzedażą czy nachalną promocją produktów.

Zarabiamy na linkach afiliacyjnych, które znajdują się na każdej karcie produktu. Kupując za ich pomocą, wspomagasz rozwój naszej redakcji i oczywiście nie płacisz nic więcej - cena za konkretny ekspres jest taka sama.

Wiedz także, że nie zasypujemy czytelników zbędnymi banerami czy linkami w miejscach, w których nie powinny być. Znajdują się tylko tam, gdzie są przydatne, czyli na produktach. Kierują wyłącznie do znanych i zaufanych sklepów.

Jak się z nami skontaktować?

Nie pobieramy żadnych opłat za pomoc indywidualną. Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, to skorzystaj z sekcji komentarzy pod danym materiałem.

Jeżeli wolisz kontakt mailowy, to napisz do nas na: redakcja[at]videotesty.pl. Odpowiemy najszybciej, jak się tylko da.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem