Opinie: 0 ; Głosów: 0
MPM XQ-616 to funkcjonalny ekspres do kawy, dzięki któremu każdy dzień zaczniesz od aromatycznej kawy. 800 jest mocą liczoną w watach, która odpowiada za wydajność przygotowywania kawy. Czy ekspres oferuje młynek do kawy: Nie.
MPM XQ-616

Opis MPM XQ-616


MPM XQ-616 to ekspres o wysokiej niezawodności, który jednocześnie nie sprawi Ci problemu z obsługą czy konserwacją. Beżowy to ogólna kolorystyka obudowy ekspresu.

MPM XQ-616

MPM XQ-616 i jego efektywność pracy

MPM XQ-616 nie ma większych problemów z szybkim parzeniem aromatycznej kawy, ale zawsze warto poznać kluczowe parametry w tym aspekcie. Maksymalna moc liczona w watach osiąga poziom 800.

MPM XQ-616 cechy konstrukcji

Warto dłużej zatrzymać się przy budowie ekspresu MPM XQ-616, aby upewnić się, że jest sprzętem solidnym i dostosowanym do Twoich potrzeb. Podstawowe wymiary ekspresu MPM XQ-616 i parametry dotyczące jego pojemności: Jeżeli design małego sprzętu AGD ma dla Ciebie duże znaczenie, to poznaj kolorystykę omawianego modelu: Beżowy. Materiał, którego użył producent w przypadku dzbanka ekspresu: Szkło. Sztuczne to podstawowe tworzywo wykonania obudowy ekspresu.

MPM XQ-616 główne funkcje ekspresu

MPM XQ-616 zapewnia sporo opcji regulacji i kilka bardzo przydatnych funkcji, a wszystko po to, aby zastosowanie było jeszcze większe, a smak i aromat kawy idealnie dopasowany do Twoich preferencji. Czy jest tutaj zintegrowany młynek do kawy, dzięki któremu zaoszczędzisz na zakupie osobnego młynka: Nie.

MPM XQ-616 pozostałe informacje

MPM XQ-616 to ekspres o wielu istotnych parametrach, więc na koniec przyjrzyjmy się dodatkowym atrybutom, które warto poznać przed zakupem sprzętu. Informacje o zasilaniu: 230V/ 50Hz. Dodatkowe udogodnienia, którymi dysponuje ten ekspres do kawy: Płyta grzewcza pokryta teflonem.

Specyfikacja ekspresu MPM XQ-616


FUNKCJE
Pojemność dzbanka [l]1.4
Młynek do kawyNie
INFORMACJE PODSTAWOWE
KolorBeżowy
TECHNICZNE
InnePłyta grzewcza pokryta teflonem
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ urządzeniaWolnostojące
TECHNICZNE
Moc [W]800
Zasilanie230V/ 50Hz
Tworzywo dzbankaSzkło
FUNKCJE
Podgrzewana podstawaTak
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ ekspresuPrzelewowy
TECHNICZNE
Tworzywo obudowySztuczne
FUNKCJE
WskaźnikPoziomu wody

Opinie o MPM XQ-616


MPM XQ-689

MPM XQ-689

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Typ urządzenia Wolnostojące
Młynek do kawy Nie
Moc [W] 1000

MPM TSK-1843A

MPM TSK-1843A

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Typ ekspresu Ciśnieniowy kolbowy
Młynek do kawy Nie
Moc [W] 1250

MPM 3A-C204

MPM 3A-C204

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Typ ekspresu Ciśnieniowy kolbowy
Młynek do kawy Nie
Moc [W] 800

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem