Opinie: 0 ; Głosów: 0
MOULINEX Little Solea BCA145 to funkcjonalny ekspres do kawy, dzięki któremu każdy dzień zaczniesz od aromatycznej kawy. 640 jest mocą liczoną w watach, która odpowiada za wydajność przygotowywania kawy. Czy ekspres oferuje młynek do kawy: Nie.
MOULINEX Little Solea BCA145

Najważniejsze cechy ekspresu

  • Typ ekspresu Przelewowy
  • Młynek do kawy Nie
  • Moc [W] 640

Opis MOULINEX Little Solea BCA145


MOULINEX Little Solea BCA145 to ekspres o wysokiej niezawodności, który jednocześnie nie sprawi Ci problemu z obsługą czy konserwacją. Biały to ogólna kolorystyka obudowy ekspresu.

MOULINEX Little Solea BCA145

MOULINEX Little Solea BCA145 i jego efektywność pracy

MOULINEX Little Solea BCA145 nie ma większych problemów z szybkim parzeniem aromatycznej kawy, ale zawsze warto poznać kluczowe parametry w tym aspekcie. Maksymalna moc liczona w watach osiąga poziom 640.

MOULINEX Little Solea BCA145 cechy konstrukcji

Warto dłużej zatrzymać się przy budowie ekspresu MOULINEX Little Solea BCA145, aby upewnić się, że jest sprzętem solidnym i dostosowanym do Twoich potrzeb. Podstawowe wymiary ekspresu MOULINEX Little Solea BCA145 i parametry dotyczące jego pojemności: Jeżeli design małego sprzętu AGD ma dla Ciebie duże znaczenie, to poznaj kolorystykę omawianego modelu: Biały. Materiał, którego użył producent w przypadku dzbanka ekspresu: Szkło.

MOULINEX Little Solea BCA145 główne funkcje ekspresu

MOULINEX Little Solea BCA145 zapewnia sporo opcji regulacji i kilka bardzo przydatnych funkcji, a wszystko po to, aby zastosowanie było jeszcze większe, a smak i aromat kawy idealnie dopasowany do Twoich preferencji. Czy jest tutaj zintegrowany młynek do kawy, dzięki któremu zaoszczędzisz na zakupie osobnego młynka: Nie.

MOULINEX Little Solea BCA145 pozostałe informacje

MOULINEX Little Solea BCA145 to ekspres o wielu istotnych parametrach, więc na koniec przyjrzyjmy się dodatkowym atrybutom, które warto poznać przed zakupem sprzętu. Woda, prąd, wysoka temperatura, a to wszystko sprawia, że każdy ekspres powinien być odpowiednio zabezpieczony, więc sprawdźmy zabezpieczenia omawianego modelu: Blokada kapania.

Specyfikacja ekspresu MOULINEX Little Solea BCA145


FUNKCJE
Pojemność dzbanka [l]0.6
BezpieczeństwoBlokada kapania
INFORMACJE PODSTAWOWE
KolorBiały
TECHNICZNE
Tworzywo dzbankaSzkło
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ urządzeniaWolnostojące
Typ ekspresuPrzelewowy
FUNKCJE
Podgrzewana podstawaTak
Lampka kontrolnaPracy urządzenia
WskaźnikPoziomu wody
Młynek do kawyNie
TECHNICZNE
Moc [W]640

Opinie o MOULINEX Little Solea BCA145


MOULINEX Little Solea BCA15L

MOULINEX Little Solea BCA15L

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Typ urządzenia Wolnostojące
Młynek do kawy Nie
Moc [W] 640

MOULINEX Subito FG1105

MOULINEX Subito FG1105

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Typ urządzenia Wolnostojące
Młynek do kawy Nie
Typ kawy Mielona
Moc [W] 1000

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem