Opinie: 0 ; Głosów: 0
MOULINEX Subito FG1105 to solidnie wykonany, a przede wszystkim efektywnie pracujący ekspres do kawy, dzięki któremu zaczniesz każdy dzień od pysznej i aromatycznej kawy.
MOULINEX Subito FG1105

Najważniejsze cechy ekspresu

  • Typ urządzenia Wolnostojące
  • Pojemność zbiornika na kawę [filiżanki] 15
  • Typ kawy Mielona
  • Moc [W] 1000

Opis MOULINEX Subito FG1105


MOULINEX Subito FG1105 to ekspres o wysokiej niezawodności, który jednocześnie nie sprawi Ci problemu z obsługą czy konserwacją. Typ kawy, którą obsługuje sprzęt: Mielona. Czarno-czerwony to ogólna kolorystyka obudowy ekspresu.

MOULINEX Subito FG1105

MOULINEX Subito FG1105 i jego efektywność pracy

MOULINEX Subito FG1105 nie ma większych problemów z szybkim parzeniem aromatycznej kawy, ale zawsze warto poznać kluczowe parametry w tym aspekcie. Maksymalna moc liczona w watach osiąga poziom 1000. Sprzęt poradzi sobie z przygotowywaniem następujących rodzajów kawy: Zwykła.

MOULINEX Subito FG1105 cechy konstrukcji

Warto dłużej zatrzymać się przy budowie ekspresu MOULINEX Subito FG1105, aby upewnić się, że jest sprzętem solidnym i dostosowanym do Twoich potrzeb. Podstawowe wymiary ekspresu MOULINEX Subito FG1105 i parametry dotyczące jego pojemności: Jeżeli design małego sprzętu AGD ma dla Ciebie duże znaczenie, to poznaj kolorystykę omawianego modelu: Czarno-czerwony. Materiał, którego użył producent w przypadku dzbanka ekspresu: Szkło. Stal nierdzewna/ plastik to podstawowe tworzywo wykonania obudowy ekspresu.

MOULINEX Subito FG1105 główne funkcje ekspresu

MOULINEX Subito FG1105 zapewnia sporo opcji regulacji i kilka bardzo przydatnych funkcji, a wszystko po to, aby zastosowanie było jeszcze większe, a smak i aromat kawy idealnie dopasowany do Twoich preferencji. Czy jest tutaj zintegrowany młynek do kawy, dzięki któremu zaoszczędzisz na zakupie osobnego młynka: Nie.

MOULINEX Subito FG1105 pozostałe informacje

MOULINEX Subito FG1105 to ekspres o wielu istotnych parametrach, więc na koniec przyjrzyjmy się dodatkowym atrybutom, które warto poznać przed zakupem sprzętu. Woda, prąd, wysoka temperatura, a to wszystko sprawia, że każdy ekspres powinien być odpowiednio zabezpieczony, więc sprawdźmy zabezpieczenia omawianego modelu: Blokada kapania.

Specyfikacja ekspresu MOULINEX Subito FG1105


TECHNICZNE
Tworzywo obudowyStal nierdzewna/ plastik
PARZENIE
Rodzaj parzonej kawyZwykła
FUNKCJE
WskaźnikPoziomu wody
PARZENIE
Typ kawyMielona
FUNKCJE
Młynek do kawyNie
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ ekspresuPrzelewowy
TECHNICZNE
Moc [W]1000
FUNKCJE
Pojemność dzbanka [l]1.25
Zbiornik na wodęPrzezroczysty
BezpieczeństwoBlokada kapania
INFORMACJE PODSTAWOWE
KolorCzarno-czerwony
TECHNICZNE
Tworzywo dzbankaSzkło
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ urządzeniaWolnostojące
FUNKCJE
Pojemność zbiornika na kawę [filiżanki]15

Opinie o MOULINEX Subito FG1105


MOULINEX Little Solea BCA15L

MOULINEX Little Solea BCA15L

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Typ ekspresu Przelewowy
Młynek do kawy Nie
Moc [W] 640

MOULINEX Little Solea BCA145

MOULINEX Little Solea BCA145

Opinie: 0 ; Głosów: 0
Typ urządzenia Wolnostojące
Młynek do kawy Nie
Moc [W] 640

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem