Opinie: 0 ; Głosów: 0
DAEWOO DI-1245S to solidnie wykonany, a przede wszystkim efektywnie pracujący ekspres do kawy, dzięki któremu zaczniesz każdy dzień od pysznej i aromatycznej kawy. Ciśnienie osiąga w barach wartość wynoszącą 4, dzięki czemu sprzęt szybko przygotuje najróżniejsze rodzaje kawy.
DAEWOO DI-1245S

Najważniejsze cechy ekspresu

  • Typ urządzenia Wolnostojące
  • Młynek do kawy Nie
  • Typ kawy Mielona
  • Moc [W] 850

Opis DAEWOO DI-1245S


DAEWOO DI-1245S to ekspres o wysokiej niezawodności, który jednocześnie nie sprawi Ci problemu z obsługą czy konserwacją. Typ kawy, którą obsługuje sprzęt: Mielona. Czarno-srebrny to ogólna kolorystyka obudowy ekspresu.

DAEWOO DI-1245S

DAEWOO DI-1245S i jego efektywność pracy

DAEWOO DI-1245S nie ma większych problemów z szybkim parzeniem aromatycznej kawy, ale zawsze warto poznać kluczowe parametry w tym aspekcie. Maksymalna moc liczona w watach osiąga poziom 850. Sprzęt poradzi sobie z przygotowywaniem następujących rodzajów kawy: Cappuccino|Zwykła. 4 to wartość maksymalnego ciśnienia ekspresu, które liczymy w barach.

DAEWOO DI-1245S cechy konstrukcji

Warto dłużej zatrzymać się przy budowie ekspresu DAEWOO DI-1245S, aby upewnić się, że jest sprzętem solidnym i dostosowanym do Twoich potrzeb. Podstawowe wymiary ekspresu DAEWOO DI-1245S i parametry dotyczące jego pojemności: Jeżeli design małego sprzętu AGD ma dla Ciebie duże znaczenie, to poznaj kolorystykę omawianego modelu: Czarno-srebrny.

DAEWOO DI-1245S główne funkcje ekspresu

DAEWOO DI-1245S zapewnia sporo opcji regulacji i kilka bardzo przydatnych funkcji, a wszystko po to, aby zastosowanie było jeszcze większe, a smak i aromat kawy idealnie dopasowany do Twoich preferencji. Czy jest tutaj zintegrowany młynek do kawy, dzięki któremu zaoszczędzisz na zakupie osobnego młynka: Nie.

DAEWOO DI-1245S pozostałe informacje

DAEWOO DI-1245S to ekspres o wielu istotnych parametrach, więc na koniec przyjrzyjmy się dodatkowym atrybutom, które warto poznać przed zakupem sprzętu. Informacje o zasilaniu: 230V/ 50Hz. Dodatkowe udogodnienia, którymi dysponuje ten ekspres do kawy: Antypoślizgowe nóżki.

Specyfikacja ekspresu DAEWOO DI-1245S


INFORMACJE PODSTAWOWE
KolorCzarno-srebrny
TECHNICZNE
Ciśnienie [bar]4
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ urządzeniaWolnostojące
PARZENIE
Rodzaj parzonej kawyCappuccino|Zwykła
TECHNICZNE
Zasilanie230V/ 50Hz
PARZENIE
Typ kawyMielona
FUNKCJE
Młynek do kawyNie
INFORMACJE PODSTAWOWE
Typ ekspresuCiśnieniowy kolbowy
FUNKCJE
DyszaPary
TECHNICZNE
InneAntypoślizgowe nóżki
Moc [W]850

Opinie o DAEWOO DI-1245S


Nie ma produktów.

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem