Głosów: 1
Promocja na ekspresy w RTV Euro AGD

Promocja na ekspresy w RTV Euro AGD

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

RTV Euro AGD ma wrześniowe promocje na ekspresy ciśnieniowe. Wśród nich znajdziecie maszyny renomowanych producentów takich jak Nivona, Krups, Siemens czy DeLonghi. Oprócz tego są tu też mniej popularni producenci i produkty z różnych pó...

Niebezpieczny ekspres z Lidla - Zwróć go i otrzymaj zwrot pieniędzy!

Niebezpieczny ekspres z Lidla - Zwróć go i otrzymaj zwrot pieniędzy!

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Uwaga na niebezpieczny ekspres z Lidla. Firma niedawno poinformowała, że jedno z urządzeń, które sprzedawała od maja 2019 roku w różnych sklepach w całej Polsce, jest wadliwe. Może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia użytkowników.

...

Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.

Nowinki ze świata ekspresów do kawy pozwolą Ci szybko poznać aktualne trendy i najnowsze premiery urządzeń. Piszemy także o zapowiedziach od czołowych producentów ekspresów. Dostajemy od nich informacje prasowe, aby jak najszybciej dostarczać Ci najnowszych informacji z tej kategorii.

W tym miejscu dowiesz się więc o najnowszych innowacjach, liniach produktowych, premierach, cenach czy nachodzących promocjach. Wszystko w jednym miejscu!

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem